Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Chcete tantra masáž jako zážitek

Nespecializuji se na tantra masáže. Mám v nabídce celkem přes dvacet duhů masáží a terapií. Tím se odlišuji od ostatních tantra nabídek na trhu. Tantra masáž jako zážitek, relaxaci, uvolnění. I moje. Naplánovat si tantra masáž v mém obvyklém pracovním kalendáři není pro mě jen o volném čase právě tehdy. Musím brát v úvahu svojí eneregetickou bilanci, svoji cykličnost, pracovní program onoho dne i předešlých pracovních dní a dostatečný čas pro naladění se na tantru před vaším příchodem.

Vytížeností. Jsem primárně masérka zdravotních, rekondičních a relaxačních masáží. Tantra masáž zařazuji do relaxačních a okrajově i do zdraví prospěšných masáží.

Já si dopřeji tantru pro relaxaci a potěchu, pokud je většina podmínek splněna. Ale někdy to není ani každý týden. Prosím tedy, pokud máte vážný zájem o mé tantra masáže, musíme si termím masáže domluvit i několik dní dopředu. Já prostě „hned“ (ten den či den následující) prostě v naprosté většině nemohu. Já mívám pracovní program i na několik dní dopředu. Ale možná se někdo omluví z vyšší moci (to nejsou pracovní povinnosti), tedy většinou nemoc. Takže nevzdávejte se, zavolejte (asi se nedovoláte) a současně pošlete SMS. Na SMS určitě reaguji jak jen mohu.

Četností Tantra masáží. Nejpočetnější je moje Sportovně-Rekondiční masáž a Zdravotní masáž prostaty pro muže. Mezi další nejvyhledávanější patří Lechtací terapie a Thajská masáž.

Mnohým toto sdělení bude připadat zajímavé a podporující vaši tantra masáž jako zážitek, někomu bude připadat hodně omezující. Věřím, že kdo z vás bude mít upřímný zájem o mé tantrické umění, pak najdeme vhodný termín co nejdříve, jak to bude jen možné.

 

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *