Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Ostatní služby

Jsem profesionální masérka zdravotních masáží. S širokým výběrem jak zdravotních tak relaxačních masáži (Thajské masáže a celá řada dalších). Ostatní služby jsou stejně vyhledávané jako mé zdravotní masáže.

Tantra masáž je pro mě RELAX a hlavně ZMĚNA, kterou si dopřeji jednou až dvakrát týdně. Právě proto jsem podle referencí klientů asi nejlepší tantra masérka v Praze. Nejsem specialistka na Tantra masáže, přesto jsem plně certifikovaná a kvalifikovaná. Mám tantru i pro svůj osobní rozvoj, který se pak především v práci s energíí promítá i do mých Energetických terapií. Tantrické masáže jsou i pro mě zapomenutím na moji hlavní pracovní náplň, kterou jsou má Zdravotní masáže.

Pokud jste již zažili moji Tantra masáž, mohou vás oslovit i další služby mého profesního zaměření.
Pokud zůstaneme u těch hodně relaxačních, pak asi nejoblíbenéjší je Lechtání. Popularita lechtání je tak vysoká, že si lechtání zasloužilo samostatný web.

Ze zdravotních masáži bych zdůraznila Masáź prostaty. Masáž prostaty provádím klidně i dvakrát denně. Je u mužu velice žádaná pro svůj zdravotní účinek vedoucí k výraznému zmenšení zbytnělé prostaty a citelnému zlepšení erekce, prodloužení délky milování a obecně milostných prožitků.
U můžu z již zbytnělou prostatou je ideální na masáž prostaty chodit pravidelně minimálně jednou za 14 dní.

Všechny mé masáže, Dotykové terapie, Rituály a Relaxace naleznete na mém hlavním profesním webu.

 

MarieKarolína – osobní masérka & terapeutka
Tantra masáže Praha 2

Zobrazit masáže