Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Tantrická masáž Praha

Tantra patří mezi mé Energetické masáže. Přes veškerou osvětu… i dnes u mnoha lidí vnímána jako zástěrka pro poskytování sexuálních služeb nebo aspoň za něco nemravného. Tato představa je však zcela zkreslená… K tomuto pohledu na obsah „Tantra masáže “ jistě přispěli i některé erotické podniky a priváty, která poskytují čistě erotické masáže spojené se sexem a různými sexuálními praktikami.

MarieKarolína tantristka v zeleném sárungu

MarieKarolína tantristka

Moje Tantra masáž

Něžná, láskyplná, energetizující, smyslná, harmonizační masáž, plná pozorných a vědomých doteků. Přesahuje hranice úrovně těla a mysli… směřuje k naší duši.
Má Tantra masáž je určena ženám i mužům.

Tantra masáže probouzí a rozšiřují smyslnost a potěšení z tělesného prožívaní.

Při Tantra masáži vás vedu do nitra k sobě samým a k vašim smyslům, pocitům a emocím které se zklidňují. Je to cesta jak nalézt vnitřní klid.

Probouzím vaše tělo a smysly k větší citlivosti a vnímavosti. Svými doteky kdy vám předávám i čistou energii ve vás navozuji úzký kontakt s vaší podstatou. Vaše vnímání se postupně rozšiřuje, stejně tak schopnost prožívat a prociťovat svoje tělo a sexualitu.

Při mé Tantrické masáži zažijete dosud nepoznané stavy.  Harmonii, uvolnění, potěšení, změnu stavu vědomí, jednotu s vlastním bytím i s celým universem.

Moje Tantra masáž podporuje k prožívaní vyšších stupňů orgasmů.

 

Emocionální orgasmus:

  • orgazmická vlna se šíří od genitálií k srdci  …. prožíváme pocit lásky a naplnění

Celotělový orgazmus:

  • orgazmická vlna se šíří celým tělem, naplňuje každou jeho buňku

Energetický orgasmus:

  • prožíváme sebe jako zdroj blaženosti

 

Rozvádím energii v celém vašem těle, do každé jeho části. Celé tělo se vám nabíjí energií. Energie proudí přes meridiány, ve větší míře přes sedm hlavních čaker a následně prochází do každého svalu a buňky tvého a ozdravuje vás. Postupně se odstraňují napětí a bloky. Protože každý člověk je jinak zablokovaný je na místě trpělivost. Bloky se odstraňují na úrovni emocionální, tak na úrovni tělesnéCelé tělo pulsuje vlnami energie. Orgasmické uvolnění se šíří celým tělem a není vůbec omezené jen na vaše intimní části. Je to o energii a ta využívá celé aurické pole vaší bytosti.

Tantra masáž ve vás může nastartovat proces harmonizace starých ran a bolestí, které máte zapsané v podvědomí. Dále stavy spojené se sexualitou, s nemožností naplno se otevřít svoji přirozenost vůdči svému partnerovi i sobě samému, svým intimním pocitům a touhám.

Tantra masáž nám může pomoci rovněž i při léčení sexuálních problémů a poruch. Pomocí Tantra masáže vracíme tělu a intimním místům postupně jejich citlivost, díky čemuž se znovu obnovuje naše schopnost cítit a prožívat.

Moje Tantra masáž je masáž holistická (celistvá) neboť uvolním celé vaše tělo a odpoutáte se od mysli a tím osvobozujeme (probouzíme) svou duši. Svoji pozornost věnuji každé části vašeho těla. Po předešlé dohodě nevynechávám ani vaše intimní místa a intimní partie, která jsou při obvyklých masážích tabu.

„Pozornost… Tantra masáž není cíleně zaměřená na vzrušování a dosažení fyzického orgasmu.“ Cílem je hluboký relax a uvolnění v každé části těla a na všech úrovních bytí člověka.

Tantra a intimní partie

Pokud moje masáž vašich intimních částí těla vyvolá u vás reakce spojené s orgasmickým uvolněním, necháváme tomu volný průběh. Pak tedy ani vaše uvolnění nastalé při vzájemné úctě, důvěře a v rámci vymezených hranic je při mojí Tantra masáži normální a přirozené. Všechno, co se stane v ovzduší úcty, důvěry a vymezených hranic, je při Tantra masáži normální a přirozené.

„Při Tantra masáži nedochází k žádnému sexuálnímu sblížení mezi mnou a klientem či klientkou.“

Mojí touhou je vám poskytnout jedinečný a nevšední zážitek spojený s hlubokým uvolněním a relaxem. Věnuji Vám láskyplnou pozornost, úctu a svoji jedinečnou přítomnost. Vy jen přijímáte, ničím se nerozptylujete a jen relaxujete.

Celou moji Tantra masáž v atmosféře vzájemné důvěry a úcty si tak zažijete v plné kráse jako úžasný prožitek, ze kterého budete čerpat energii pro další dny. Ráda vás vždy a znovu přivítám. Tantra masáže provádím pouze na svém pracovišti na Praha 2 Vinohrady.

 

Duben 2016:

Jako žačka Andrew Barnese jsem si osvojila celou řadu názoru, ve které se se svým učitelem plně shoduji. Jsou to názory a techniky pro práci s energií, čištění těla i duše, partnerské vztahy. Andrew je velice inspirující a  pomohl mně i s cestou mého osobního rozvoje. Za to mu moc děkuji.

Obohacení mé Tantra masáže na 120 minut a delší lze po domluvě zažít Tantrický celotělový orgasmus. Vzhledem k mým velkým schopnostem práce s energií považuji tento tantrický orgasmus za nádherný zážitek, kteří především vy tantristicky pokročilejší můžete se mnou zažít. Více na odkazu výše.

 

Těším se na Vás.

MarieKarolína – osobní masérka

 

Meridiány – jsou toky energií (pro představu jako žilní řečiště), které spojují hlavní a vedlejší čakry v energetickém těle člověka. Pokud v těchto meridiánech jsou bloky, je třeba je odstranit.V čínské medicíně se využívá akupresurních bodů a ty jsou právě umístěny na těchto energetických cestách.

Zobrazit masáže

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *