Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
O mně - Osobní masérka | TantraPraha.info

Osobní masérka

Jsem osobní masérka mnoha rodin. Navštěvují mě často tři generace z rodiny. Neboť masáž minimálně tu zdraví prospěšnou, potřebuje každý z nás. Pro mnohé z nich jsem takový vzdálený člen rodiny. Kterého členové rodiny nevidí každý den, ale dobře o něm vědí. Protože dobře znám já je, Jejich problémy, přání i potřeby. Nejen ty jejich zdravotní. Oni dobře vědí, že jim vždy co nejlépe pomohu svým uměním i svým slovem. Jsem pro ně tou důvěrnou vrbou.

Jak píši na svém webu Masaze studio Praha,  který je o klasických zdravotních masážích nebo o relaxačních masážích, jsem z převážné většiny svého profesního času masérkou právě těchto masáží. Znám velice dobře svalstvo celého lidského těla. A znám dokonale i různé masážní techniky. Právě tato průprava, které se zdá být na první pohled pro tantrické masáže zbytečná, ve spojení s tím, že mívám tak jednu tantra masáž za 10-12 dní, je to pro vás ojedinělý zážitek.

Právě propojení zkušeností mého masérského umu a mých znalostí v oblasti energetických terapií.  A pro MĚ je to právě skvělé odreagování především od mých zdraví prospěšných masáží. A že jsem vyhledávaná i tantristka, o tom svědčí mé reference.

 

Zvu vás na vaši tantrickou masáž.

Chci se dozvědět více o Tantře