Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

My žijeme v divných dobách. Jsme hnáni povinnostmi a nutností o přežítí své a svých blízkých. Máme shon je v práci i doma a často dny pracovního volna nejsou o nic lepší. Vícenásobně umocněno v posledních několika letech. Vy věnujete čas a prosotor rodině, rodičům apod.? Kde máte ČAS a PROSTOR pro vás samotné?
V minulých dobách byly lidé více spjati se svým tělem i duší. Doba byla „pomalejší“. Byly jsme bez vlivu technologií a technického pokroku, kterým dnes tak trpíme. Dnes jsme často duševně rozpolceni, nemáme klidu ve svém nitru, ve svých vztazích ani ve svém životě. I proto mé Tantra masáže Praha… Ale nespecializuji se na tantra masáže.

Tantra je folozofií

Je učením láskyplného vztahu ke světu, k ostatním lidem a předevśím k sobě samému. Je učením jak žít naplno, kdy jsme v právě přítomném okamžiku. Je o obnově životní energie a zpětném získání osobní rovnováhy, tedy i o energii sexuální. Ta je motorem naši fyzické a psychické kondice a duchovní aktivity. Tantristický rituál sexuální energii rozvíjí.

MOC přítomného okamžiku

to je Tantra. Je vaším odpoutáním od okolního světa a je o mém naladění se na vás. Otevřete své srdce i mysl a skrze dotyk vímejte sami SEBE. Váš život se může zlepšit, může bý klidnějši a harmoničtější. Vy jste jeho tvůrci. Já jsem váš průvodce, který vám tyto techniky odhalí a bude vás vést k blaženosti jak fyzického těla tak duše.

Každý z nás má vlastní cestu. Pro některé z nás jsou to právě tantra masáže. V jejich rozmanitosti a různorodosti. V různých provedení tantristek a tantra masérů. Ti vás vedou na této cestě. Každý z nich individuálně dle svých schopností, tedy především schopností duchovních. Má cesta je spojením duchovna a tělesna. Naše tělo je nástrojem pro duchovní vjemy. Není to jen našich klasických 5 smyslů, ale hlavně i rozvojem těch méně známých, jako je naše intuice. A mimo smyslové vnímání. Toto je má cesta… kterou pro vás přizpůsobím.

MarieKarolína – Tantra masáže Praha

Vítejte

Tantra

Pro zobrazení CENY a více informací k typu masáže klikněte na příslušný druh masáže NÍŽE.

Klasická Tantra masáž

Tantrický rituál s probuzením či zintenzivněním sexuální energie. Je relaxační pro vaše tělo, energetická pro vaše čakry, především první kořenovou čakru, která je centrem sexuální energie.

Tantrická masáž prostaty

Prostata je jeden z nejdůležitějších orgánů, spíše žláz u muže.

Luxusní Tantra masáž

Luxusní tantra masáž, při které zažijete to nejlepší z mého tantrického umění.

Anální a vaginální mapování

Anální mapování je terapie pro muže. Provádí v oblasti první čakry. Vaginální mapování je terapie pro ženy a Péče o tělo při této terapii se provádí v oblasti první čakry.

Tantrický orgasmus

Je přesný název. Orgasmus… je vždy nějaký energetický vrchol. Při tantrickém celotělovém orgasmu je ho však dosaženo celotělově. Nikoliv masáží lingamu či jóni.