Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Online rezervace

Časová vytíženost při zpracování vašich rezervací se vznikem dalších nových webů se značně zvýšila. Nabídku jsem zpřehledněním do více webu dle problematik. Web pro masáž prostaty v Praze, web Lechtani.cz pro zážitkové terapii Lechtání, můj hlavní web o masážích v Praze a tento web o Tantra masážích Praha. SEO marketing těchto webů vede ke zvýšenému zájmu nových klientů. Jsem pochopitelně moc ráda. Sloučit a zefektivnit komunikaci z mnoha kanálů na jediný kanál: online rezervace jako jediný vstupní bod pro vaše objednávky. Nechala jsem se přesvědčit na online Rezervace pro Tantra masáźe Praha systém.

Od 25.srpna 2023 tedy objednání se na tantrické masáže v Praze už jen přes online Rezervační systém. Jiným kanálem již objednávky přijímat nebudu. Ale…

Kdo se chce dovědět, tedy jaké  další důvody a úvahu mě k uvedené změně vedly, jaký to bude mít dopad na dvě malé skupinky mých klientů, kteří budou mít u mě budou mít výjimku z povinného používání mého rezervačního systému, to vše najdete na mém hlavním webu Masáže Praha.

Těším se na vás při vašich tantra masážích. Jsem ráda, že se vracíte k mé tantra masáží opakovaně. Jsem ráda i za vaše vysoce kladné reference na Seznam i na Google.

 

MarieKarolína – asi nejlepší tantra masérka v Praze

Tantra masáže Praha 2 Vinohrady