Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Prosím, tato rubrika vznikla na základě referencí mých klientek a klientů. Nabídka je určena pro ty partnerské dvojice, kteří si nemohou dovolit luxusní školy či kursy Tantra masáží jinde. Z důvodů cenových i časových. Upozorňuji předem, že taková v naprosté většině jednorázová výuka tantra masáže je bez jakéhokoliv certifikátu. Je to o poznání, které si odnesete do svého osobního domova. Ale certifikát nikomu vystavit nemohu. Navíc, po cca 4-4,5 hodinách uvedení do kouzelného umění tantry nezískáte certifikát nikde.

 

Co je cílem výuky Tantra masáže:

Obohacení partnerského života. Poznání nových obzorů a otevření i duchovní cesty. Nebo prosté jen rafinovaný úvod před milováním. Tantra je vždy rituálem. Dopřejte si na ní dostatek času a klidu. Je to právě o VÁS DVOU, kdy se sobě navzájem můžete naplno věnovat.

V těchto náročných dobách, kdy jsme svíráni negativními vlivy naší civilizace, kdy prakticky žijeme většinu svého času ve stresových podmínkách, je partnerská tantrická masáž zážitkem. Tantra mezi partnery prohlubuje partnerský vztah a otevírá nová okna prožitkům. A času na opravdu kvalitní prožitky je většinou méně a méně. Navíc, vaše partnerské milování pak většinou bývá povýšeno a je hlubší. Tím více, pokud si Tantra masáž provedete vícekrát za rok. Vzhledem k časovým nárokům a mnoha povinnostem běžného života si pravděpodobně tento tantrický prožitek nedovolíte zdaleka při každém milování.

Tantra výuka u tantristky MarieKarolíny

Tantra výuka u tantristky MarieKarolíny

 

Provedení výuky Tantra masáže:

Po našem představení (v naprosté většině jednoho z vás znám) si krátce upřesníme, co očekáváte od takové „výuky“. A několik málo minut „praktické teorie“ nikomu neuškodí. Sdělím vám své praktické zážitky z tantra masáží. Pak provádíme tantra masáž vašemu příteli. Vy masíruje společně se mnou. Po cca 80-90 minutách se partnerka s partnerem vystřídají. S vaším partnerem pak masírujeme vás. Upozorňuji partnerky, že muž je jing. Tedy již přítomnost dvou žen při jeho masáži je pro něj opravdový zážitek. Pak jeho reakce v podobě viditelného dřívějšího vzrušení, než vám nastává při partnerském milovaní, je pochopitelná.

Pokud nauky výuky z vás obou cítím partnerské vzrušení, odcházím… a nechám vás dokončit tantra masáž již podle vašich představ.

 

Pro koho vhodné:

Pro již partnery, kteří jsou spolu již nějaký čas a hledají prohloubení svého vztahu i do duchovní oblasti včetně další či jiné formy svého fyzického propojení a zážitku. Věkově spíše pro ty dozrávající a zralé partnery. Zde je možné očekávat i prohloubení či otevření té duchovních vjemů z tantry.

 

Pro koho na zvážení:

Pokud jste spíše mladší, partnerský vztah spíše zatím hledáte či teprve začínáte budovat a preferujete spíše sexuální vybití.  Pak vám Tantra masáž přes svoji rozmanitost a formu provedení dle konkrétní masérky/maséra vlastně „partnerky/partnera“ asi duchovní zážitek skrz vaše těla nepřinese. Výjimky pochopitelně možné, závisí na zralosti duše partnerů a ne na věku těla.