Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Specializace na tantra masáž?

Specializace na tantra masáž?

Ano či Ne? Mezi jednu z mých největších výhod patří že mám velké portfolio služeb. Na první pohled se může zdát, že při větším portfoliu masáží a terapií některé z nich umím méně a některé více. Na všechny své služby jsem certifikovaná. Je pravda, že některé masáže jsou vyhledávané více a jiné méně. Určitě tomu tak je. I u mě převažují masáže a terapie zdraví prospěšné. V pořadí hned za nimi je velice oblíbená Tantra masáž. Specializace na tantra masáž ale vůbec není výhodou. Ano, je pravda, že v posledních letech ubylo exkluzivních masáži, tedy zážitkových masáží (Královský rituál, Koňaková masáž, Masáž horkými mušlemi, Marocká masáž Arganovým olejem a některé další).

Zdravotní (zdraví prospěšné) masáže a terapie tvoří přes 85% mé pracovní náplně. Tedy Sportovní masáž Rekondiční a Masáž prostaty pro muže tvoří 95% z těch zdraví prospěšných masáží. Je tedy velice milé mít jednou či dvakrát za týden změnu jakou je Tantra masáž. Vysloveně se na ní těším.

Nejsem specialistka na Tantra masáže. Provádět nějakou aktivitu s radostí a nadšením se vždy projeví na kvalitě. A to je právě u mých Tantra masáží. Také velká zkušenost a nadhled z ostatních masáží, tedy i z Relaxačních masáží (Relaxační masáž intuitivní, Thajská masáž olejová) ve spojení s mým uměním práce s energií lidského těla se prolíná do mých Tantra masáží. Kde jinde najdete možnost zažít Tantrický energetický orgasmus? I moje Tantrická masáž prostaty je založena na zkušenostech stovek provedených zdravotních masáží prostaty. A to je pak opravdu velký rozdíl.

Rozumím specializovaným tantra masérkám, které nemají zkušenosti z ostatních druhů masáži. A nikdy je ani nechtěli získat (klasické masáže prováděné kvalitně jsou velká velká dřina).

Už jste zažili moji Tantrickou masáž? A jistě se vám minimálně líbila. Maximálně to byl jeden z několika mála největších zážitků vašeho života, na který budete vzpomínat dlouhý čas. A chcete zažít znovu moji Tantra masáž znova? Upoutejte tedy moji pozornost a věnujte mně tedy teď několik minut. Vaší referencí na Google a Seznam. Děkuji vám.

 

Tantra masáž u MarieKarolíny, Praha 2 Vinohrady