Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Seznam a jeho hodnocení mých Tantra masáží v Praze

Před několika dny jsem obdržela email. Od společnosti Seznam, Asi největší zpravodajský portálu v ĆR, který má i svůj vyhledavač Seznam (modifikace google vyhledavače), Provozuje i portál seznamu firem a živnostníků. Další jeho aktivita jsou asi Mapy.cz atd. Všichni ho jistě znáte. V tomto emailu stojí:

Váš podnik září mezi nejlépe hodnocenými místy na Mapy.cz

Smekáme před vámi a buďte zaslouženě pyšní, co pro svůj podnik děláte. Lidé ho chválí a doporučují ostatním.

A protože vaše skvělá práce nemůže zůstat bez odměny, do poštovní schránky vám brzy dorazí zelená obálka s „odznakem“ kvality pro rok 2024. Samolepku lidé znají a nalepená na dveřích nebo výloze vašeho podniku dokazuje, že se u vás zákazníkům dostane prvotřídních služeb.

Seznam a jeho hodnocení mých Tantra masáží

Váš podnik září mezi nejlépe hodnocenými místy na Mapy.cz | TantraPraha,info

Pojďme se podívat v jaké VIP Tantra masáže společnosti jsem se ocitla. Historicky jenom vím, že portál Seznam řadi Tantra masáže do červených lucerniček. Tedy aspoň dříve. Dnes jsou to asi oranžovo-červené lucernićky… když se dívám na text odkazu: https://en.firmy.cz/top/Eroticke_firmy/Eroticke-sluzby/Tantra-masaze?l=1

VIP Tantra masáže podle Seznam map

VIP Tantra masáže na Mapy.cz | TantraPraha.info

Hmm.. obsadila jsem zatím bramborové 4.místo. 🙂 Obrázek zde ponechám, abych za další měsíce viděla, zda dále stoupá popularita mých Tantra masáží.  Zrovna se necítím komfortně být zařazena v kategorii čistě erotických masáží. Moje Tantra masáže nejsou erotická masáž. Tantra masáž je duchovní obohacení přijímané skrz vaše tělo. Jak píší, sexuální energie je jen jeden odstín v celém energetickém spektru, kterým jsme jako lidé obdařeni. A při mé Tantra masáži se snažím vybudit především jiná spektra energií. Jedním z mých cílů je dosažení Tantrického orgasmu, což je typ energetického orgasmu u mužů i žen. Tedy porovnávat duchovní cestu mých Tantra masáží… s minimálně povinným vyhoněním mužského pyje při erotických masážích… je neporovnatelné. Ale to je věcí každého z nás, po jaké cestě chce kráčet. Cesta duchovní je původní zaměr Tantra masáži vnímají senzuální dotyk jako cestu duchovního vzestupu.

Protože dostanu i slíbenou samoletku a mám možnost používat widgety portálu Seznam, tj. excelentní firma Masaže Studio Praha na seznamových Firmy a Mapy, pak určitě ttoto velice pozitivní ohodnocení svého Tantrického umění neodmítám a jsem za něj ráda.

 

DĚKUJI všem svým klientkám a klientům, kteří mně napíší své PRAVDIVÉ hodnocení.

Jak mně napsat referenci na Seznam a referenci na Google je uvedeno zde.

 

Těším se na Vás,

MarieKarolína – nejlepší tantra masérka v Praze

Tantra masáže Praha 2 Vinohrady