Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Anální mapování

je terapie pro muže. Mapování se provádí v oblasti první, tedy kořenové čakry. Zařazuji ho do mých Energetických terapií. Uvádím ho zde záměrně. Nejenom tantra masáž vás může dovést k lepším milostným zážitkům. Jste zablokování na první kořenové čakře?  Pak tantra masáž nepomůže a hlavně si ji naplno neprožijete. Vaše zážitky budou citelně menší. Pojďme spolu odblokovat vaši kořenovou čakru.

Platí co je píši níže v bloku Vaginálního mapování. Bloky jdou rozpustit a odbourat. O mnohé bloky se nám postarali naši rodiče. Mnohým z nás. Naprostá většina i hlubokých bloků je odbouratelná

.

Vaginální mapování

je terapie pro ženy, která se provádí se v oblasti první čakry. Anální a vaginální mapování pochází z akupresurní techniky „Péče o tělo„. Jedná se o Dotykovou terapii.

Anální a vaginální mapování se prokládá i s masáží míst, kde není případná citlivost tkáně. Jejím cílem je cílené zcitlivění tkáně, dobré prokrvování a hlavně rozproudění energie.

Vy chcete vrátit chuť k sexuálnímu životu a radost z jeho prožívání? Pak je vaginálním mapování tou nejkratší cestou k úspěchu.

Zde na svém webu o tantra masážích uvádím problematiku análního a vaginálního mapování záměrně. Finanční ocenění za tantra masáže patří k těm nejvyšším obecně v oblasti masáží a terapií. Pokud tedy máte zvýšené úroveň pocitu studu, nesmělosti, slabé odvahy, strachů o svoji existenci, strachů o finanční zabezpečení, pak byste měli před tantra masáží podstoupit tuto akupresurní techniku odbloků. A často se nebude jednat jen o jediné sezení. Blíže o Vaginálním a Análním mapování na mém profesním webu.

Především, chcete mít ze své tantra masáže ten nejúžasnější zážitek. Jste tedy skutečně otevřeni a naladěni na takový tantrický zážitek?

Objednat

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *