Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Tantrický celotělový energetický orgasmus

je přesný název. Orgasmus… je vždy nějaký energetický vrchol. Tantrický orgasmus, tedy jeho dosažení, je otázkou připravenosti celého těla. Dosahuje se celotělově. Masáž lingamu či jóni zde není žádnou prioritou. Jak uvádím v Moje Tantra, základem je energetické nabíjení těla. Já jsem váš průvodce, takový horský šerpa. Pokud na vrchol orgasmu dojdete, pak je to vlastním uměním a vlastní připraveností.

Tantrický celotělový energetický orgasmus má stejné finanční ocenění jako Luxusní tantra masáž. Prostě po dohodě s vámi se budeme snažit o dosažení energetického orgasmu. Pokud já budu vnímat, že se nám nedaří zvyšovat energii vašeho těla, přejdu zpět do Luxusní Tantra masáže.

Jste již zkušení gurmání tantra masáží? Prakticky znáte holistickou práci s dechem? Pak je velká šance, že naše tantra bude váš tantrický energetický prvovýstup..Jste připraveni?

Já vás vedu a znám cestu na vrchol. Já vás naučím správné práci s dechem. Ale zda vy dojdete na vrchol je jen o vaší přípravě. Upřímně, mnoho jich poprvé zůstalo pod vrcholem tantrického celotělového eneregetického orgasmu. Cítíte se na vrchol? Tak pojďme…

Objednat
Zpět na druhy masáží