Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.
Luxusní tantra masáž

Tantra Tanter

při které zažijete to nejlepší z mého tantrického umění. Máte dostatek času? Pak tato luxusní tantra masáž minimálně 2 hodinová či delší, je to správné pro vás. Smyslná masáž s uvolněním celého těla za pomoci vonných olejů, hebkých kožešinek a lávových kamenů. Teplo lávových kamenů prohřeje vaše zádové svaly pro aktivnější vnímání mých tantrických dotyků. Při prohřívání současně masíruji partie nohou. Po sundání lávových kamenů z vašich zad si prověřím, zda vaše zádové partie jsou zbaveny největšího napětí. Po otočení na záda je potřebná koncentrace na masáž přední části těla. I v letních měsících je toto prohřátí příjemné. Mimo jiné dojde ve finále k ochlazení vašeho těla. Podobně například působí zelený čaj, který ochlazuje.

Přecházíme do hlavní časti tantra masáže, které je časově nejdelší. V ní já laskám většinu vašeho těla a pokožky.

Dle času a po dohodě před vlastní tantra masáži se lze doplnit o reflexní masáž chodidel, indickou masáž hlavy, a masáž zadečku včetně tantrické masáže prostaty či u žen uvolňující masáže zadečku.

Správné tantrické techniky dýchání vás dobře připraví na finální část luxusní tantra  masáže. A co je tím finálem?

Masáž lingamu a joni

Volitelná část tantra masáže. V evropských poměrech u mužů prakticky vždy. Některé ženy mohou odmítnout, pokud jsou duchovněji zaměřené a vyspělejší. Ve finále tedy masíruji vaši joni či vás lingam, při kterém vnímáte stoupání a klesání energie ve vlnách celým vaším tělem.

Tato tantra masáž je určená ženám i mužům. U žen je nutné si před začátkem masáže ověřit, zda jsou uvolněné na první čakře jako centra sexuální energie. Pak i masáž zadečku a jeho okolí vám bude příjemná. U mužů mé ověření spočívá v dotazu, jak sami hodnotíte svoji sexuální energii, tedy její projev v podobě kvality ztopoření lingamu.

90 minut
$3255,- / 3100,- Kč
Platební brána / HOTOVOST
120 minut
$3885,- / 3700,- Kč
Platební brána / HOTOVOST
150 minut
$4515,- / 4300,- Kč
Platební brána / HOTOVOST
Zpět na druhy masáží