Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Prosím, tato rubrika vznikla na základě referencí mých klientek a klientů. Nabídka je určena pro ty partnerské dvojice, kteří si nemohou dovolit luxusní školy či kursy Tantra masáží jinde. Z důvodů cenových i časových. Upozorňuji předem, že taková v naprosté většině jednorázová výuka tantra masáže je bez jakéhokoliv certifikátu. Je to o poznání, které si odnesete do svého osobního domova. Ale certifikát nikomu vystavit nemohu. Navíc, po cca 4-4,5 hodinách uvedení do kouzelného umění tantry nezískáte certifikát nikde.

 

Co je cílem výuky Tantra masáže:

Obohacení partnerského života. Poznání nových obzorů a otevření i duchovní cesty. Nebo prosté jen rafinovaný úvod před milováním. Tantra je vždy rituálem. Dopřejte si na ní dostatek času a klidu. Je to právě o VÁS DVOU, kdy se sobě navzájem můžete naplno věnovat.

 

Provedení výuky Tantra masáže:

Po našem představení (v naprosté většině jednoho z vás znám) si krátce upřesníme, co očekáváte od takové „výuky“. A několik

Pro koho vhodné:

Pro již partnery, kteří jsou spolu již nějaký čas a hledají prohloubení svého vztahu i do duchovní oblasti včetně další či jiné formy svého fyzického propojení a zážitku. Věkově spíše pro ty dozrávající a zralé partnery. Zde je možné očekávat i prohloubení či otevření té duchovních vjemů z tantry.

 

Pro koho na zvážení:

Pokud jste s