Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady Masáže Studio Praha
Telefonní číslo +420 732 415 988
Po-Čt 8:00-20:00. Pá 8:00-19:00. Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Tantrická masáž prostaty

Tantra ve spojení s tantrickou masáží prostaty je ideálním propojením smyslových zážitku a zdraví prospěšných účinků takové tantra masáže.

Co je vlastně mužská prostata?  Je jedním z nejdůležitějších orgánů, spíše žláz u muže. Najdeme ji vedle močových žláz uvnitř pánve. Většina mužů reaguje na masáž prostaty pozitivně. Ale jsou muži, kteří masáž prostaty nedají. A přitom se většinou jedná jen o psychické nastavení. Každý muž, který přichází na moji tantrickou masáž prostaty by měl vyzkoušet moji klasickou zdraví prospěšnou masáž prostaty.

Jsem zřejmě nejvyhledávanější masérka na zdraví prospěšnou masáž prostaty. Podrobněji se o zdraví prospěšné masáži prostaty se dozvíte na mém samostatném webu o masáži prostaty.

I Tantrická masáž prostaty začíná z vnějšku, tedy masáží hráze, tedy v místech pod varlaty směrem k análnímu otvoru. Pak pokračuje přímou masáží skrze anální otvor. Jsem velice citlivá a používám jemného masážního oleje nebo lubrikantu.

Tantrická masáž prostaty:

Je určena pro ty muže, kteří by již měli mít zkušenost s masáží prostaty. Reagovali jste na ní pozitvně či aspoň neutrálně? Pak vám tantra masáž prostaty přinese intenzivní a často nepoznané pocity. U mnoha mužů vedoucí ke vzrušení a následné erekci po masáži prostaty. To je ideální pro detoxikaci prostaty.

Masáž prostaty má velice dobré zdravotní účinky (předchází poruchám erekce způsobeným zbytnělou prostatou, rakovině prostaty a léčí hemeroidy). Pomohla jsem již stovkám mužů jak zdravotně, tak k lepšímu sexuálnímu životu. Každÿ den poskytuji masáž prostaty svým klientům. Chcete mít přece vaši nejdůležitější žlázu v dobré kondici?!

Odblokování energii první kořenové čakry. Má vliv na očištění všech čaker a energetických bodů.

Tantrickou masáž prostaty poskytuji pouze s některou z mých Tantra masáží.

Cca 15 minutové rozšíření – Tantrická masáž prostaty + 500 Kč.

Objednat